News

Dead or Alive 6 otrzyma po premierze wersję free-to-play

Małgorzata Trzyna, 31.01.2019 14:07 0

Dead or Alive 6 w wersji free-to-play będzie podobne do Dead or Alive 5: Core Fighters.

Team Ninja potwierdziło, że Dead or Alive 6 jakiś czas po premierze doczeka się wersji darmowej. Pytanie o wersję free-to-play padło po tym, jak w sklepie Xbox pojawiło się Dead or Alive 6 Core Fighters. Reżyser gry, Yohei Shimbori, w rozmowie z Siliconerą podkreślił, że dokładna data premiery tej wersji jeszcze nie została ustalona. Gracze mogą spodziewać się czegoś w stylu Dead or Alive 5: Core Fighters, czyli zaledwie kilku grywalnych postaci (czego łatwo było się domyślić).

- Chciałbym podkreślić, że pojawienie się Dead or Alive 6 w wersji free-to-play w Microsoft Store było pomyłką zespołu developerskiego. W istocie, mamy w planach wersję free-to-play, ale nie ogłosiliśmy, kiedy będzie ona dostępna. Możemy tylko zapewnić, że udostępnimy ją po premierze pełnej wersji. Nie możemy jeszcze o tym mówić, ponieważ nie mamy ustalonych szczegółów, co znajdzie się w wersji darmowej.

Dead or Alive 6 ukaże się 1 marca na PC, PS4 i Xboksie One. Tym razem pecetowa wersja ma być lepiej dopracowana. Jeśli chcielibyście zobaczyć, jak wygląda walka w najnowszej odsłonie serii, zapraszamy do obejrzenia trailera.

najnowsze