Felieton

Dead or Alive 6 na PC będzie lepiej dopracowane od piątej części - zapewniają twórcy

Patryk Purczyński, 17 stycznia 2019 18:37 0

Pecetowe Dead or Alive 5 nie było najbardziej chwalebnym dziełem Team Ninja. Studio zapewnia, że w szóstej części nie powieli błędów przeszłości.

Dead or Alive 6 w wersji na komputery osobiste zostanie lepiej zoptymalizowane niż poprzednia odsłona, wydana w 2012 roku - zapewnia Yohei Shimbori, producent gry. Do wytężonej pracy nad edycją pecetową "szóstki" ekipę Team Ninja z pewnością zachęcają wyniki, jakie osiągnęła poprzedniczka. - Gra sprzedała się całkiem nieźle na PC! Czasy wydają się zmieniać, i to do tego stopnia, że twórcy bijatyk nie mogą tego ignorować - oznajmia.

Shimbori wyjaśnia również, dlaczego Dead or Alive 6 nie przeszło betatestów na komputerach osobistych: - Problem leży w tym, że jeśli wypuścilibyśmy betę na PC, ludzie mogliby z łatwością uzyskać dostęp do plików i złamać kod. Dlatego właśnie tego nie zrobiliśmy.

Dead or Alive 6 zadebiutuje nieco później niż pierwotnie planowano. Ostatnio zaprezentowano też mechaniki walki w grze.

Two Worlds II z finalnym rozszerzeniem jeszcze w tym roku - pierwsze konkrety DLC Shattered Embrace
Mordhau z oficjalną datą premiery na PC; poznaliśmy wymagania sprzętowe
Octopath Traveler - data premiery i zwiastun pecetowej wersji
Darmowe Forza Street zadebiutowało na PC
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.