Felieton

Klasyczny Star Wars Battlefront 2 otrzymał modyfikacje odświeżające mapy, modele i oprawę wizualną

LM, 18 stycznia 2019 10:35 0

Gratka dla fanów produkcji z 2005 roku.

W kwietniu minionego roku dwójka modderów - Javitolo98 oraz Harrisonfog – ogłosiła rozpoczęcie prac nad modyfikacją do gry Pandemic Studios – Star Wars Battlefront 2, która miała stanowić swoisty remaster wizualny dla nieco leciwej już produkcji. Okazuje się, że projekt wyewoluował w trzy samodzielne mody poświęcone poszczególnym poprawkom – Realistic & Rezzed Maps, Improved Sides i 2018 HD Graphics.

Co najważniejsze, grywalna wersja każdej modyfikacji jest już dostępna w sieci i chociaż ich instalacja wymaga nieco więcej pracy, niż gdyby udostępniono je w jednym pakiecie, to fani klasycznego Battlefronta 2 nie powinni mieć powodów do narzekań.

Przypomnijmy, że całość skupia się na usprawnieniu aren dostępnych w oryginalnej wersji gry, wprowadzeniu do niej bardziej dopracowanych modeli 3D przy jednoczesnym podniesieniu jakości oprawy wizualnej tytułu. Kompletny pakiet plików znajdziecie pod tym adresem.

Uczestnicy Games Clash Masters powalczą na gamingowych pecetach Actina
Warriors of the North – dodatek do taktycznego RPG Battle Brothers z datą premiery
Zapowiedziano SKYHILL: Black Mist, kontynuację survivalowego RPG z 2015 roku
Główny projektant KOTOR-a i Dragon Age: Origins – James Ohlen – poprowadzi nowe studio Wizards of the Coast
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.