News

Resident Evil 2 Remake – zapis rozgrywki wersji demo porównany z oryginałem z 1998 roku

LM, 11.01.2019 12:41 0

Jeśli zamierzanie zagrać w udostępnione przez Capcom 1-Shot Demo, to lepiej wstrzymajcie się chwilę z seansem.

W serwisie YouTube pojawił się materiał wideo z porównaniem fragmentów gameplayu pomiędzy oryginalnym Resident Evil 2 a mającym zadebiutować niedługo Resident Evil 2 Remake. Obszerny, niemal 30-minutowy zapis rozgrywki prezentuje kompletną zawartość przygotowanego przez Capcom demka gry, więc jeśli zamierzacie po nie sięgnąć, to najlepiej wróćcie do rzeczonej publikacji dopiero po zakończonej sesji z trialem.

Oczywiście o ile linia fabularna produkcji i same koncepcje świata gry są bliskie oryginalnym założeniom, to nowy projekt mechanik rozgrywki, oprawa graficzna zgodna z dzisiejszymi standardami i ujęcie całości w perspektywie TPP robią duże wrażenie. Łatwo przy tym zauważyć, że poszczególne etapy dla każdej wersji rozgrywane są w nieco innym tempie, co ujawnia kolejne rozbieżności, ale może przy tym nieco utrudnić porównanie poszczególnych fragmentów rozgrywki.

Resident Evil 2 Remake zadebiutuje 25 stycznia na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Jeszcze dziś na wszystkich dedykowanych platformach sprzętowych zadebiutuje jednorazowa wersja próbna tytułu, którą będziecie mogli pobrać do 31 stycznia.

najnowsze

Crash Team Racing Nitro-Fueled podbiło angielskie serca

Produkcja wystartowała z naprawdę potężnym przytupem – Activision odnotowało w Wielkiej Brytanii trzeci najlepszy debiut w tym roku, przegrywając tylko z Days Gone oraz z Resident Evil 2. 

Być może dostaniemy nowe Ape Escape

Kultowa seria Ape Escape świętuje w tym roku swoje 20 urodziny. Z tej okazji Sony przygotowało specjalne wideo, a także uruchomiło zupełnie nowe konto na Twitterze, gdzie zamieściło tajemniczą grafikę.