Profesjonalny gracz zbanowany na Twitchu za zalanie się na wizji (wideo)

Katarzyna Dąbkowska
2019/01/08 16:14
0
0

Świętował wygraną ulubionej drużyny.

Profesjonalny gracz zbanowany na Twitchu za zalanie się na wizji (wideo)

Mang0 znany jest przede wszystkim z tego, że jest profesjonalnym graczem i członkiem drużyny Cloud9. Jego dokonania między innymi w Super Smash Bros. można chociażby na Twitchu. Teraz jednak będziecie mieli od niego nieco przerwy. Jak poinformował, po ostatnim streamie został zbanowany na tydzień. Nie bez powodu.

Mang0 bardzo ucieszył się z wygranej swojej ulubionej drużyny, czyli Philadelphia Eagles. Ostatnio grała ona przeciwko Chicago Bears i udało jej się odnieść zwycięstwo. Po meczu Mang0 uruchomił stream i zaczął świętować na wizji. Wypił chyba jednak nieco za dużo, bo najzwyczajniej w świecie zalał się do nieprzytomności i stracił kontakt z rzeczywistością. Dostał więc bana za promowanie nieodpowiednich zachowań. Oto jak wyglądało to na wizji.

GramTV przedstawia:

Mang0 wprawdzie później tłumaczył się z tego i mówił, że jedynie udawał pijanego. Jak twierdzi, lubi tak robić. Twierdzi, że po upadku z krzesła poszedł do swojej dziewczyny, bo potrzebował przerwy. Później miał wrócić, by dokończyć streama.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!