Bloodstained: Ritual of the Night bez wsparcia dla systemów Linux i Mac

LM
2018/12/28 08:59
0
0

Tytuł zmierza na PC, PlayStation 4, Xboksa One i Nintendo Switch.

Jeśli liczyliście, że zagracie w Bloodstained: Ritual of the Night na komputerach osobistych z systemami Linux i Mac, to mamy dla Was złą wiadomość. Odpowiedzialny za projekt Koji Igarashi ogłosił za pośrednictwem platformy crowdfundingowej Kickstarter, że twórcy musieli zrezygnować ze wsparcia dla mniej popularnych OS-ów z uwagi na przeszkody w obsłudze aplikacji pośredniczących i trybu sieciowego Bloodstained: Ritual of the Night. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że osoby, które przy wsparciu projektu zadeklarowały chęć zabawy z wykorzystaniem wycofanych systemów operacyjnych, mogą skontaktować się z twórcami w celu zmiany platformy – o zwrocie wpłaconych środków na razie nie wspomniano.

Bloodstained: Ritual of the Night bez wsparcia dla systemów Linux i Mac

GramTV przedstawia:

Zgodnie z ujawnionymi informacjami proces deweloperski gry Bloodstained: Ritual of the Night osiągnął punkt kulminacyjny. Twórcy zadbali już o odpowiednie rozmieszczenie oponentów i aktualnie skupiają się na usunięciu z buildu wszelkich błędów, które uniemożliwiają ukończenie gry. Jednocześnie sprawdzają wydajność tytułu na wszystkich dedykowanych platformach sprzętowych.

Bloodstained: Ritual of the Night ma zadebiutować w 2019 roku na PC Windows, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Obok wymienionych wcześniej OS-ów, od rozpoczęcia produkcji twórcy zdecydowali się usunąć z listy dedykowanych platform sprzętowych także wydanie na konsole PlayStation Vita.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!