Felieton

W Battlefield V prawdopodobnie wkrótce pojawią się mikrotransakcje

Małgorzata Trzyna, 24 grudnia 2018 14:54 6

18 stycznia do sprzedaży ma trafić waluta do wykorzystania w grze.

EA jeszcze przed wydaniem Battlefielda V zapowiadało mikrotransakcje , ale nie na premierę. Wygląda na to, że już 18 stycznia w sprzedaży pojawi się waluta do wykorzystania w grze - Battlefield Currency. Załączonym screenem podzielił się na Reddicie użytkownik spanky088. Wprowadzenia skrzynek z losową zawartością raczej nie musimy się obawiać. Z tego ogłoszenia wynika, że walutę tę wykorzystamy do odblokowania wyłącznie elementów kosmetycznych, natomiast do odblokowania broni, pojazdów czy ulepszeń potrzebna będzie waluta zdobywana w grze (również można kupować za nią elementy kosmetyczne). Battlefield Currency będzie można kupować w pakietach 500 Bcoins (5 dolarów), 1050 Bcoins (10 dolarów), 2200 Bcoins (20 dolarów) i 6000 Bcoins (50 dolarów).

Star Wars Jedi: Fallen Order "nie będzie krótką grą"
BioWare opóźnia prace nad nowymi funkcjami w Anthem. Najpierw eliminacja błędów
Apex Legends traci popularność – Fortnite wraca do łask i raczej nie planuje rozstawać się z koroną
Reżyser Star Citizen twierdzi, że dla Anthem jest jeszcze nadzieja
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.