News

Fallout 76 być może z mikrotransakcjami

Katarzyna Dąbkowska, 18.12.2018 15:10 3

W plikach gry znaleziono ciekawe informacje.

Fallout 76 to niewątpliwie jeden z największych niewypałów ostatniego roku. Produkcję wciąż trawi masa błędów i sytuacji nie poprawiają nowe aktualizacje. Okazuje się, że Bethesda może przygotowywać sobie kolejny strzał w stopę. Tym razem, jak mówią nieoficjalne doniesienia, w grze mogą pojawić się płatne loot boxy, czy tez lunch boxy.

Użytkownicy znaleźli w plikach konfiguracyjnych gry wzmianki o wspomnianych lunch boxach. Z informacji wynika, że lunch boxy są oznaczone w plikach gry mianem ATX. Znaczy to, że mog a pojawić się na wirtualnych półkach sklepu w Fallout 76. Nie tak trudno się domyślić, że pewnie oferowałyby mniej więcej to samo, co loot boxy.

Aktualnie Bethesda nabrała wody w usta i nie chce komentować sprawy. Pojawiły się jednak głosy, że gra sprzedaje się tak źle, iż Bethesda chce za wszelką cenę odbić sobie koszta produkcji. Nie wiadomo jednak, czy na pewno takie opcje zostaną wprowadzone. Możliwe, że firma, widząc niezadowolenie użytkowników, wycofa się z tej decyzji w ostatniej chwili.

najnowsze

Shenmue III ze zwiastunem premierowym

Po 18 latach fani Shenmue wreszcie doczekają się nowej części serii. O jej nadchodzącym debiucie przypomina nam trailer premierowy.