Felieton

Portal - jeden z graczy trafił na świetny pomysł na świąteczną dekorację

Katarzyna Dąbkowska, 05 grudnia 2018 22:30 1

Może was zainspiruje.

Portal 3 raczej nie jest w planach, ale prawdziwi fani czekają na to z niecierpliwością. Jeśli nie macie pomysłu na ciekawą choinkę, zobaczcie, na co wpadł jeden z użytkowników Reddita. Pochwalił się swoim przedsięwzięciem w serwisie.

Portal themed Christmas tree from r/gaming

Jak widać na załączony obrazku, po prostu przeciął choinkę, następnie jej część umieścił na suficie, a drugą na podłodze. Wszystko wygląda jak wyciągnięte z Portala. Nie jest to pierwsze takie przedsięwzięcie i zdecydowanie nie ostatnie, jednak wygląda bardzo ciekawie. Mnie osobiście zastanawia jedynie jedna rzecz – jak będzie korzystać z drzwi, które widoczne są za choinką.

Battlefield V bez opcji głosowania na mapy w dniu premiery
Plotka: Bungie rozpoczęło prace nad Destiny 3
Brandon Sanderson: gdyby CD Projekt RED chciał zrobić grę na podstawie moich książek, to rozważyłbym oddanie praw za darmo
Firaxis Games usunęło aplikację szpiegowską Red Shell z Civilization VI
najnowsze

Nowy gameplay z Beyond Good & Evil 2!

Ubisoft zaprezentował nowe fragmenty rozgrywki z Beyond Good & Evil 2. Ogłosił również, że do ekip zaangażowanych w projekt dołączyło kolejne studio.

Geralt z Rivii w Monster Hunter World!

4

Szykują się spore nowości w Monster Hunter World. Jedną z najbardziej interesujących będzie zaproszenie Wiedźmina Geralta na gościnne występy.