News

Mass Effect - twórcy serii sugerują kontynuację

Katarzyna Dąbkowska, 09.11.2018 11:50 7

Szczegółów jednak nie podano.

Mass Effect Andromeda było zdecydowanie najgorszą odsłoną serii. Oficjalnie BioWare nie planuje żadnych nowości z tym związanych, choć potwierdza, że ma tajny projekt w planach. W ramach N7, czyli dnia znanego fanom miłośników serii, Casey Hudson postanowił wypowiedzieć się na ten temat. Na Twitterze napisał, że codziennie wchodzi do studia i marzy o tym, jaki będzie następny tytuł z tego cyklu. Dodał również, iż jest to wciąż niedokończona opowieść.

To jednak nie wszystko. Na oficjalnym profilu Mass Effect w serwisie Twitter pojawiło się wymowne wideo. Widzimy w nim społeczność zajmującą się tworzeniem tej serii, jak również po prostu fanów gier, którzy wypowiadają się na temat N7. Znaczący jest zarówno podpis, jak i wstawka w wideo, które sugerują, że Mass Effect ma jeszcze przed sobą długą przyszłość.

Aktualnie BioWare nic oficjalnie nie zapowiedział. Jak wspomnieliśmy, firma ma tajemniczy projekt w planach, jednak nie pisnął jeszcze o nim słówka. Być może jednak jest to kolejna część wspomnianej serii.

najnowsze