Felieton

Devil May Cry V z edycją kolekcjonerską za 30 tysięcy złotych!

Katarzyna Dąbkowska, 22 października 2018 11:29 8

Płaszcze wyglądają zjawiskowo, ale ich cena powala na kolana.

Devil May Cry V pojawi się na rynku dopiero za kilka miesięcy, jednak twórcy gry już pokazali użytkownikom zawartość Ultra Limited Edition. W jej skład wchodzi nie tylko gra, ale przede wszystkim specjalny płaszcz szyty na wzór tego, który pojawia się w grze. A raczej płaszczy, ponieważ użytkownik może wybrać, jaką dokładnie edycję chce wybrać – Nero, Dantego czy V.

Najtańszą wersją będzie płaszcz V. Chętni muszą zapłacić za tę edycję 600000 jenów, czyli nieco powyżej 20 tysięcy złotych. Tak, dobrze widzicie, nikt się tu nie pomylił. 20 tysięcy polskich złotych.

Drugą wersją będzie płaszcz Nero. Za niego trzeba będzie zapłacić 750 tysięcy jenów, czyli nieco powyżej 25 tysięcy złotych.

Trzecią wersją natomiast będzie wersja z płaszczem Dantego. Za tę edycję trzeba zapłacić 900000 jenów, czyli około 30 tys. złotych.

Takie edycje sprzedawane są aktualnie wyłącznie w Japonii. Raczej marne szanse na to, że pojawią się również w Europie. Jeśli chcielibyście taki płaszcz zakupić, trzeba się liczyć również z kosztami transportu do Polski. Choć w tym przypadku takie koszty to nic w porównaniu z kosztem zakupu samego płaszcza.

Powstaje gra planszowa Devil May Cry: The Bloody Palace
Aktualizacja Devil May Cry 5 dodaje Bloody Palace
Devil May Cry 5 sprzedało się w liczbie 2 milionów egzemplarzy
najnowsze