News

Sean Bean ginie w niemal wszystkich produkcjach ze sobą; teraz zginie w Hitman 2

Katarzyna Dąbkowska, 17.10.2018 16:44 1

Aktor pojawi się w grze jako Nieuchwytny Cel.

Sean Bean jest aktorem bardzo znanym, jednak niejeden jego fan powie wam, że ginie on w niemalże każdym filmie ze swoim udziałem. Teraz najwyraźniej wykorzysta rolę swojego życia w następnym projekcie, bo twórcy gry Hitman 2 właśnie zapowiedzieli oficjalnie, że aktor odegra rolę Nieuchwytnego Celu w tej właśnie produkcji.

Sean Bean wcieli się w płatnego zabójcę, który pracował kiedyś dla MI5. Postanowił jednak zostać freelancerem i zabijać na zlecenie. Mark Faba, o o tym asasynie tutaj mowa, znany jest jako The Underdying. Będziemy go mogli załatwić od 20 listopada, w tydzień po premierze gry. Jak zwykle gracze będą mieli ograniczony czas na dobranie się do wspomnianego celu. Poniżej znajdziecie najnowszy zwiastun zapowiadający udział Seana Beana w projekcie. Możemy w nim usłyszeć, jak zabójca chwali się swoimi umiejętnościami odnośnie pracy.

najnowsze

Capcom wskrzesi uśpione marki

Sukcesy Devil May Cry 5 i remake’u Resident Evil 2 zachęciły Capcom do sięgnięcia wgłąb własnego portfolio i wyciągnięcia z niego tytułów mocno zakurzonych.