News

Resident Evil 2 Remastered dostanie edycję Deluxe

Katarzyna Dąbkowska, 09.10.2018 09:26 2

Produkcja trafi na sklepowe półki w przyszłym roku.

Resident Evil 2 Remastered trafi na rynek dopiero w przyszłym roku, jednak Capcom już pokazał nam, co będzie znajdować się w edycji Deluxe. Nowa wersja zawierać będzie kilka ciekawych dodatków. Na pierwszy rzut oka rzucała się będzie odwracalna okładka gry. Jeśli nie spodoba nam się Leon Kennedy, okładkę będziemy mogli odwrócić i podziwiać piękną Claire Redfield.

To jednak nie wszystko. Dodatki będą dotyczyły także samej gry. Na płycie znajdziemy dodatkowe skórki dla naszych bohaterów. W obu przypadkach będziemy mieć wersję Noir. Claire otrzyma również kostium Elzy Walker oraz opcję militarną. Leon otrzyma natomiast skórkę o nazwie Arklay Sheriff. Pojawi się również nowa broń oraz opcja zmiany ścieżki dźwiękowej na wersję retro.

Taka edycja zapowiadana jest aktualnie na rynek amerykański. W przypadku rynku europejskiego nie pojawia się jeszcze na liście. Nie potwierdzono, czy będziemy mogli zakupić ją w Europie. Więcej o grze przeczytacie w naszych wrażeniach.

najnowsze

Crash Team Racing Nitro-Fueled podbiło angielskie serca

Produkcja wystartowała z naprawdę potężnym przytupem – Activision odnotowało w Wielkiej Brytanii trzeci najlepszy debiut w tym roku, przegrywając tylko z Days Gone oraz z Resident Evil 2. 

Być może dostaniemy nowe Ape Escape

Kultowa seria Ape Escape świętuje w tym roku swoje 20 urodziny. Z tej okazji Sony przygotowało specjalne wideo, a także uruchomiło zupełnie nowe konto na Twitterze, gdzie zamieściło tajemniczą grafikę.