Fallout 76 bez funkcji cross-play na starcie - mimo, że Sony ugięło się w przypadku Fortnite

Małgorzata Trzyna
2018/09/28 14:24
0
0

Obecnie Bethesda skupia się na beta-testach oraz zbliżającej się premierze.

Fallout 76 bez funkcji cross-play na starcie - mimo, że Sony ugięło się w przypadku Fortnite

Niedawno świat obiegły wieści, że Sony ugięło się pod naporem graczy i pozwoliło na funkcję cross-play w Fortnite. Była to ogromna niespodzianka. Pete Hines z Bethesdy pogratulował Sony. Natychmiast posypały się komentarze fanów związane z Falloutem 76 - Hines podkreślił jednak na Twitterze, że zmiana podejścia Sony nie wpłynie na premierę gry.

- Fallout 76 nie wspiera funkcji cross-play, z kilku powodów. Nie mam pojęcia, czy kiedykolwiek będzie. Mogę jednak zapewnić, że cross-play nie znajduje się na naszym radarze i obecnie skupiamy się na testach B.E.T.A. oraz premierze.

Podczas E3 reżyser gry, Todd Howard, w rozmowie z niemieckim GameStar, przyznał, że firma rozważała wprowadzenie tej funkcji, ale Sony nie wyraziło zgody. Pete Hines dodał, że funkcja cross-play miałaby obejmować albo wszystkie platformy, albo żadnej. Ponieważ ta pierwsza opcja nie była możliwa, twórcy skupili się na innych aspektach. Co dalej? Nie wiadomo - wszystko okaże się w momencie, kiedy Bethesda złapie oddech i ktoś przyjrzy się temu zagadnieniu jeszcze raz.


GramTV przedstawia:

Wkrótce wystartują beta-testy Fallouta 76. Premiera gry na PC, PS4 i Xboksie One planowana jest na 14 listopada.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!