Beta Fallouta 76 najpierw na Xboksie One. Terminy zapowiedziane

Patryk Purczyński
2018/09/27 16:35
0
0

Wiadomo już, kiedy odbędzie się beta Fallouta 76 na poszczególnych platformach. Co ważne, Bethesda planuje ją przeprowadzić w formie stress-testów.

Beta Fallouta 76 najpierw na Xboksie One. Terminy zapowiedziane

23 października rozpoczną się betatesty Fallouta 76 na Xboksie One - ogłosiła Bethesda. Tydzień później wystartują one na dwóch pozostałych platformach docelowych tytułu, pecetach i PlayStation 4. "Naszym głównym celem będzie naprężenie i złamanie gry. Właśnie dlatego serwery nie będą chodziły 24/7; zamiast tego będą włączane o określonych porach, byśmy mogli zebrać jak najwięcej ludzi do gry w tym samym czasie. Dlaczego? Ponieważ jest to najlepsza metoda na poddanie naszych systemów prawdziwemu testowi i przekonanie się, jak zareagują" - tłumaczą twórcy gry.

Widać tym samym, że Bethesdzie faktycznie zależy na przestestowaniu Fallouta 76 jeszcze przed premierą, by uniknąć lub możliwie zminimalizować problemy techniczne, jakie mogą wystąpić już po debiucie gry. Stress-testy będą trwały od czterech do ośmiu godzin dziennie. Dla wszystkich zainteresowanych Bethesda przygotowała odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

GramTV przedstawia:

Jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem bety Bethesda będzie przeprowadzała mniejsze stress-testy, z udziałem losowo wybranych osób, które zgłosiły chęć sprawdzenia Fallouta 76 przed premierą. Ta zaplanowana jest na 14 listopada.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!