News

Wildstar zniknie przed końcem listopada

Patryk Purczyński, 27.09.2018 19:42 2

Masówka NCSoftu i Carbine Studios, Wildstar, nie dotrwa do końca roku. Twórcy poinformowali o terminie wyłączenia serwerów gry.

Serwery MMO Wildstar zostaną wyłączone 28 listopada - poinformowało Carbine Studios. Zespół zapewnił, że zwróci pieniądze za wszystkie zakupy dokonane po 1 lipca tego roku. O tym, że masówka długo nie pociągnie, mówiło się już latem. Dopiero teraz otrzymaliśmy jednak ostateczny termin, do którego można cieszyć się rozgrywką. Twórcy wydali również oświadczenie.

"Kiedy w 2015 roku zaczęliśmy pracować nad czymś, co później stało się Wildstarem, zespół postanowił zrobić coś specjalnego, co prezentowało inne doznania z MMORPG. Na premierę Carbine dostarczyło głęboką, wciągającą i spektakularnie zabawną grę pełną dziwacznych przygód na najbardziej legendarnej planecie w całym wszechświecie. Dzielenie się z wami tymi przygodami w ciągu ostatnich czterech lat było naszym wielkim przywilejem" - konstatują autorzy Wildstara.

"Niestety, teraz dobiegają one końca. Nigdy nie jest łatwo się z czymś pożegnać, zwłaszcza z czymś tak znaczącym dla wielu. Od tej pory będziemy robić wszystko by uhonorować społeczność Wildstara i okazać jej naszą wdzięczność za jej wsparcie" - dodaje Carbine Studios.

najnowsze