News

Fallout 76 - wiemy jak będzie nazywać się kraina dostępna w grze

Katarzyna Dąbkowska, 23.09.2018 14:42 1

Przygotujcie się na wyprawę przez Appalachy.

Fallout 76 pojawi się już niedługo. Twórcy serii od lat tworzą nowe nazwy dla terenów, w jakich odgrywa się akcja tych produkcji. Mieliśmy do czynienia między innymi z New Vegas, Capital Wasteland, Commonwealth, a w nowej odsłonie przeniesiemy się do zupełnie nowego miejsca. Jest nią Appalachia.

Appalachia będzie rozszerzała się na Zachodnią Wirginię. Same Appalachy to góry, które rozprzestrzeniają się jednak na kilka stanów i dochodzą nawet do Kanady. W nowym wpisie na Twitterze twórcy gry potwierdzili również, że możemy się spodziewać ciekawej broni. Będzie nią mieszanka miecza z gitarą.

Fallout 76 pojawi się 14 listopada. Produkcja zadebiutuje na PC, Xboksie One oraz PlayStation 4. W październiku ruszy beta gry.

najnowsze

Crash Team Racing Nitro-Fueled podbiło angielskie serca

Produkcja wystartowała z naprawdę potężnym przytupem – Activision odnotowało w Wielkiej Brytanii trzeci najlepszy debiut w tym roku, przegrywając tylko z Days Gone oraz z Resident Evil 2. 

Być może dostaniemy nowe Ape Escape

Kultowa seria Ape Escape świętuje w tym roku swoje 20 urodziny. Z tej okazji Sony przygotowało specjalne wideo, a także uruchomiło zupełnie nowe konto na Twitterze, gdzie zamieściło tajemniczą grafikę.