News

Deep Silver wydawcą Outward - nowego RPG z otwartym światem

Małgorzata Trzyna, 15.08.2018 13:33 0

W grze będziemy mogli przemierzać fantastyczny świat solo lub w kooperacji.

Deep Silver nawiązało współpracę z Nine Dots Studio oraz Maximum Games, w celu wydania Outward - RPG akcji z otwartym światem.

- Jesteśmy podekscytowani, mogąc współpracować wraz z Nine Dots Studio w celu przygotowania tej radosnej gry, nie możemy się doczekać, aż gracze sprawdzą wszystko, co ma ona do zaoferowania - podkreśla szef Koch Media/Deep Silver, Klemens Kundratitz.

- Współpraca z Deep Silver pozwala nam zdziałać więcej niż zdołalibyśmy osiągnąć w pojedynkę. Zawsze mieliśmy duże ambicje związane z Outward, jesteśmy podekscytowani, że znaleźliśmy firmę, której podoba się nasza wizja i wierzy w potencjał gry - dodaje założyciel i prezes Nine Dots Studio, Guillaume Boucher-Vidal.

W Outward wcielimy się w poszukiwacza przygód, który musi przetrwać w brutalnym świecie pełnym wrogów, fantastycznych stworzeń i pułapek. Aby pokonać przeciwności losu, bohater musi walczyć i korzystać z magii. Jego wrogowie są tak silni, jak on sam. Zaczniemy od skromnych początków, z czasem jednak staniemy się potężniejsi. Twórcy obiecują niesamowite, zróżnicowane, tętniące życiem lokacje. Podczas zabawy będziemy mogli grać w pojedynkę lub połączyć siły ze znajomymi (online lub podzielony ekran). Gra zmierza na PC, PS4 i Xboksa One, zostanie wydana w wersjach pudełkowej i cyfrowej. Premiera planowana jest na 12 lutego 2019.

najnowsze