News

Rage 2 bez wsparcia dla modów na starcie

therionee, 13.08.2018 12:57 0

Prawdopodobnie sytuacja zmieni się jakiś czas po premierze.

Podobnie jak DOOM Eternal, Rage 2 nie będzie oferować wsparcia dla modów od dnia debiutu gry. Jednakże - biorąc pod uwagę, że za tytuł ten odpowiadają studia id Software i Avalanche, bardzo otwarte na mody - możemy liczyć na to, że sytuacja zmieni się jakiś czas po premierze.

- Rage 2 nie będzie wspierać modów od samego początku. Wiecie, że w id Software jesteśmy wielkimi entuzjastami modów, wiemy że to ważny element, po prostu jeszcze nie obmyśliliśmy planu działania - powiedział Tim Willits w rozmowie z PC Gamerem.

Willits potwierdził również, że Rage 2 będzie tytułem oferującym wyłącznie single-player. O ile w DOOM Eternal gracze będą mogli bawić się w trybie inwazji i łączyć siły, by jako demony pojawić się w kampanii innego gracza, tak w Rage 2 nie ma planów na tryb kooperacji, choć pojawią się "elementy społecznościowe".

- Oczywiście, wszyscy zawsze o tym mówią, jednakże wystarczy spojrzeć na to, co chcemy zrobić, co chcemy osiągnąć, co oferujemy, rzucić okiem na rozgrywkę, na otwarty świat, na nasze popremierowe plany, żeby wiedzieć, że oferujemy solidny tytuł - podkreśla Willits.

Do premiery Rage 2 poczekamy do wiosny 2019, w międzyczasie umilając sobie oczekiwanie oglądaniem fragmentów rozgrywki.

najnowsze