Informacje

Twórcy PlayerUnknown's Battlegrounds przedstawiają plany naprawienia gry

... Małgorzata Trzyna

Kampania "Fix PUBG" została zaplanowana na najbliższe trzy miesiące.

Twórcy PlayerUnknown's Battlegrounds przedstawiają plany naprawienia gry - obrazek 1

PUBG Corp. ogłosiło, nad czym będzie pracować przez najbliższe trzy miesiące, udostępniając informacje o kampanii "Fix PUBG", której celem jest naprawienie błędów, poprawienie optymalizacji czy wprowadzenie usprawnień, dzięki którym rozgrywka stanie się przyjemniejsza.

- "Naprawcie grę". Ostatnio często słyszymy to wyrażenie. Błędy, problemy z optymalizacją i inne niedociągnięcia ograniczają prawdziwy potencjał PUBG, a wy chcecie, by je naprawić. Pomyśleliśmy więc, że czas z tym coś zrobić. "Fix PUBG" to zaplanowana na kilka miesięcy kampania, która wprowadzi zmiany i ulepszenia, o które prosicie. Stworzyliśmy plan, gdzie znajdziecie szczegółowe informacje, zamierzamy go aktualizować w trakcie trwania prac i odhaczać elementy, w miarę spełniania obietnic.

Na stronie fix.pubg.com można znaleźć szczegółowe informacje o tym, w jaki sposób zostanie poprawiona optymalizacja po stronie klienta i serwera, co zmieni się w systemie zapobiegającym oszustwom, jak będzie działać matchmaking, jakie błędy zostały już naprawione i nad którymi trwają prace oraz informacje o stanie gry na Xboksie One.

Twórcy PlayerUnknown's Battlegrounds przedstawiają plany naprawienia gry - obrazek 2

Twórcy PlayerUnknown's Battlegrounds przedstawiają plany naprawienia gry - obrazek 3

Najnowsze
Lubisz nas?