Forza Motorsport 7 i Forza Horizon 4 bez loot boksów - twórcy zapowiadają zmiany

Katarzyna Dąbkowska
2018/07/27 08:36

Koniec mikropłatności dla gier z serii.

Forza Motorsport 7 i Forza Horizon 4 bez loot boksów - twórcy zapowiadają zmiany

Jednym z najbardziej kontrowersyjnych elementów w grze Forza Motorsport 7 są mikropłatnośoci. Graczom niespecjalnie podobał się proces monetyzacji i Turn 10 Studios w końcu postanowiło to zmienić. Jak właśnie zapowiedziano, z gry całkowicie znikną loot boxy.

Twórcy potwierdzili w komunikacie prasowym, że mają zamiar całkowicie pozbyć się mikropłatności z gry Forza Motorsport 7, a także potwierdzili, że nie pojawią się one w Forzy Horizon 4. Usuwanie mikrotransakcji nie jest jednak łatwym zadaniem i może trochę potrwać. Koniec zmian zapowiadany jest na zimę tego roku. Już teraz jednak wprowadzono spore modyfikacje i odblokowano 100 ekskluzywnych aut, które były dostępne w grze w ramach loot boksów. Oto co na temat mikropłatności w grze mówią twórcy:

GramTV przedstawia:

Jednym z głównych obszarów dyskusji w zespole były loot boksy. Chociaż nigdy nie pobieraliśmy pieniędzy za skrzynie z nagrodami w grze Forza Motorsport 7, sama ich obecność nadal budziła kontrowersje. Przytłaczająca opinia jest taka, że ten system po prostu nie sprawdza się w grze. Po dokładnym rozważeniu, zdecydowaliśmy się całkowicie usunąć skrzynie z nagrodami w Forzy Motorsport 7. Podobnie płatne żetony - które były częścią poprzednich gier Forza - nie trafią już do Forzy Motorsport 7 czy Forzy Horizon 4.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!