Informacje

Friday the 13th: The Game nie otrzyma już żadnej nowej zawartości

... Katarzyna Dąbkowska

Wszystko przez trwający proces sądowy.

Friday the 13th: The Game nie otrzyma już żadnej nowej zawartości - obrazek 1

Friday the 13th: The Game nie ma dobrej passy. Gra pojawiła się z wieloma błędami, które twórcy starali się łatać dopiero po premierze. Na domiar złego nie doczekali się obiecywanej przez twórców kampanii dla pojedynczego gracza. Teraz powiadomiono oficjalnie, że produkcja nie doczeka się w ogóle żadnej nowej zawartości.

Nie chodzi tutaj jednak o samą politykę twórców, a jedynie o sprawę, jaka aktualnie toczy się w sądzie. Proces pomiędzy Victorem Millerem a firmami Horror Inc. i The Manny Company odnośnie tego, kto ma prawa do marki już się rozpoczął. Problem w tym, że do jego rozstrzygnięcia gra nie może dostawać nowej zawartości, bo tak naprawdę nie ma to sensu, a sam proces może trwać latami. Jak stwierdził Wes Keltner z Gun Media, tworzenie nowej zawartości na zapas nie jest w tym przypadku wskazane, bo może ona nigdy nie zostać dodana do gry. W ten sposób studio mogłoby stracić wiele pieniędzy.

Keltner powiedział również, że aktualnie ze względu na proces nie są w stanie dodać absolutnie żadnej nowej zawartości do gry, choćby było to zwykłe drzewo. Mogą skupić się jedynie na podtrzymywaniu życia istniejącej produkcji, w tym poprawce błędów.

Friday the 13th: The Game nie otrzyma już żadnej nowej zawartości - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?