AJ Styles na okładce WWE 2K19

Katarzyna Dąbkowska
2018/06/19 10:57
0
0

Twórcy ujawnili kilka szczegółów odnośnie dostępnych edycji gry.

Twórcy WWE 2K19 zapowiedzieli, że na okładce tegorocznej edycji gry pojawi się AJ Styles, obecny posiadacz WWE Championship. AJ Styles pochwalił się swoim osiągnięciem na Twitterze:

GramTV przedstawia:

Twórcy potwierdzili, że na liście grywalnych postaci znajdą się zawodnicy WWE Superstars, Legends, Hall of Fame i NXT. Aktualnie jednak nie potwierdzili, kto pojawi się w grze. Wspomnieli jedynie o rozbudowanych narzędziach do tworzenia, a także ulubionych trybach fanów. Jakich? Tego również nie potwierdzono.

Ujawniono przy tym, że pojawią się trzy edycje. W przypadku standardowej otrzymamy po prostu grę. Możemy skusić się na zamówienie przedpremierowe, wtedy dostaniemy dodatkową postać – Rondę Rowdy Rousey. WWE 2K19 Deluxe Edition zawiera wyżej wymienione treści, a także przepustkę sezonową, dodatkowe bonusy i cztery dni wcześniejszego dostępu do gry. Edycja kolekcjonerska będzie zawierała wszystko, co dostępne będzie w wersji deluxe, a także specjalne opakowanie, materiały kolekcjonerskie i limitowaną zawartości z WWE SuperCard. Szczegółów jednak nie ujawniono.

AJ Styles na okładce WWE 2K19

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!