Informacje

World of Warplanes - pierwsze wideo z serii Dzienniki lotnictwa z liderem Iron Maiden

... Małgorzata Trzyna

Bruce Dickinson jest nie tylko wokalistą Iron Maiden, ale też pilotem i pasjonatem lotnictwa wojskowego.

World of Warplanes nawiązało współpracę z Brucem Dickinsonem z Iron Maiden w celu stworzenia serii wideo "Dzienniki lotnictwa". Lider Iron Maiden - jak zapewne wiedzą jego wierni fani - jest zagorzałym entuzjastą lotnictwa wojskowego. Jest także fanem autentyczności historycznej w World of Warplanes (w grze jest to jeden z najważniejszych elementów). Bruce Dickinson osobiście poprowadzi serię filmów edukacyjnych, by przedstawić najsłynniejsze samoloty wojskowe z całego świata, takie jak Spitfire, Hawker Hurricane, Messerschmitt Bf 109 i inne. Możemy obejrzeć już pierwszy film, kolejne odcinki będą prezentowane co tydzień, przez cały czerwiec, lipiec i sierpień.

To jednak nie wszystko - poniżej znajdziecie teledysk nakręcony do piosenki Iron Maiden "Aces High" o tematyce wojennej, poświęconej Bitwie o Anglię. Wykorzystano tu grafikę z silnika World of Warplanes oraz samoloty, które wzięły udział w Bitwie o Anglię.

Z okazji rozpoczęcia współpracy, w World of Warplanes wprowadzono wyremontowany hangar. Wszystkie hangary otrzymają subtelne dekoracje nawiązujące do Iron Maiden.

World of Warplanes - pierwsze wideo z serii Dzienniki lotnictwa z liderem Iron Maiden - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?