Wasteland 30th Anniversary Bundle nadchodzi

Patryk Purczyński
2018/06/13 17:46
1
0

InXile Entertainment przygotowuje jubileuszowe wydanie z okazji 30-lecia serii Wasteland.

Wasteland 30th Anniversary Bundle nadchodzi

W tym roku grze Wasteland stuknie "trzydziestka". InXile Entertainment nie zamierza przejść obojętnie obok rocznicy i przygotuje coś specjalnego z szacownym jubilatem w roli głównej. Firma zapowiedziała Wasteland 30th Anniversary Bundle, w skład którego wejdą:

  • oryginalny Wasteland 1
  • remaster Wasteland – 30th Anniversary Edition (ukaże się na początku 2019 roku)
  • Wasteland 2: Director’s Cut
  • cyfrowe dodatki (utwór "Frozen Waste" ze ścieżki Wasteland 3, trzy nowele na podstawie Wasteland 2, art book z grafikami koncepcyjnymi, mini-album z utworami z Wasteland 2 w wykonaniu chóru i oryginalny soundtrack Wasteland 2

- Oruyginalny Wasteland jest jedną z tych gier, z których jestem najbardziej dumny i z pewnością jedną z tych najbardziej wpływowych - ocenia dyrektor wykonawczy inXile Entertainment, Brian Fargo. - Wasteland 2 pomógł w rozpoczęciu ery crowdfundingu jako żywej platformy dla twórców gier, co pozwoliło nam skupić się na tworzeniu tego rodzaju gier, które kochamy i na których zależy graczom - dodał.

GramTV przedstawia:

Wspomniany remaster pierwszego Wastelandu powstaje w Krome Studios i jest obecnie w fazie pre-produkcji. Do zakupionego zestawu zostanie dodany w momencie swojej premiery. Przypomnijmy, że trwają również prace nad Wastelandem 3, którego debiut zaplanowany jest na przyszły rok.

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
13/06/2018 19:08

Oryginalny*