Informacje

E3 2018: W Nioh 2 nie pokierujemy Williamem

... Katarzyna Dąbkowska

W nowej grze znajdziemy opcję customizacji bohatera.

E3 2018: W Nioh 2 nie pokierujemy Williamem - obrazek 1

Podczas konferencji Sony zapowiedziało dość niespodziewanie nową grę – Nioh 2. Produkcja doczekała się zwiastuna, ale nie podano wielu szczegółów na jej temat. Teraz Fumihiko Yasuda, reżyser gry powiedział, że w trakcie rozgrywki będziemy mieli opcję dostosowania wyglądu bohatera.

W pierwszej części Nioh kierowaliśmy Williamem Adamsem wzorowanym na postaci historycznej, który został pierwszym samurajem z Zachodu. W najnowszej części nie będzie już takiej opcji. Yasuda potwierdził, że gracz będzie mógł wybrać nie tylko opcję wyglądu, ale też płci naszej postaci w grze.

Yasuda powiedział również, że Nioh 2 nie będzie oferowało dramatycznej zmiany w porównaniu z częścią pierwszą. Nowa odsłona dała jednak opcję na naprawienie tego, co nie podobało się twórcom poprzedniej, pierwszej odsłonie. Wciąż będzie to jednak trudna do przejścia gra.

Gra została zapowiedziana podczas konferencji Sony. Trafi na PlayStation 4. Nie podano informacji dotyczących daty premiery. Produkcją zajmują się Team Ninja i Koei Tecmo.

E3 2018: W Nioh 2 nie pokierujemy Williamem - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?