News

E3 2018: Shadow of the Tomb Raider z trybem immersji

Katarzyna Dąbkowska, 13.06.2018 22:13 4

Twórcy podają informacje na temat rozgrywki.

Podczas konferencji Square Enix mogliśmy poznać kolejne szczegóły związane z grą Eidos Montreal. Twórcy nie poinformowali jednak jeszcze o wszystkich elementach, jakie czekają na graczy w grze. Teraz mówią o trybie immersji, z którego będziemy mogli skorzystać w trakcie rozgrywki.

- Lara jest utalentowanym uczniem. Może przeniknąć w kulturę i dowiedzieć się, co się dzieje wokół na tyle, by wszystko zrozumieć. Rozmowy poboczne będą nadal prowadzone na w języku Maya lub po hiszpańsku, ale główne informacje będą mówione w języku angielskim.

- Ale jeśli włączysz tryb immersji, usłyszysz wszystko po hiszpańsku, gdy będziesz wchodził do niektórych lokacji. Usłyszysz, że wszyscy rozmawiają z tobą w języku Maya, kiedy będziesz wchodzić do ukrytego miasta. Pomysł jest więc taki, że gracz nie może właściwie wiedzieć, co jest dzieje się i nie wie, co ludzie mówią, jeśli chce utrzymać taki poziom immersji – mówi Rich Briggs z Crystal Dynamics.

Shadow of the Tomb Raider zmierza na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premierę zaplanowano na 14 września tego roku. Ostatnio mogliśmy zobaczyć nowy gameplay z gry.

najnowsze