EA Play: Sea of Solitude - niezależna, mroczna gra z potencjałem

Patryk Purczyński
2018/06/09 21:11

Jak bardzo boicie się zajrzeć wgłąb samego siebie? Do czego może doprowadzić samotność? Sea of Solitude w artystyczny sposób odpowiada na te pytania.

EA Play: Sea of Solitude - niezależna, mroczna gra z potencjałem

Electronic Arts podczas EA Play zaprezentowało nową niezależną grę, Sea of Solitude od niemieckiego studia Jo-Mei Games. Będzie to mroczna opowieść o młodej kobiecie imieniem Kay, której samotność doskwierała na tyle mocno, że zamieniła się w potwora. "Nie jest w tym jednak sama - ten ocean jest pełen stworzeń takich jak ona. Odnalezienie ich może być kluczem do powrotu do dawnego życia" - tak produkcję opisują jej twórcy.

Prezentację Sea of Solitude poprzedziło wystąpienie wyraźnie speszonej dyrektor kreatywnej i scenarzystki gry, Cornelii Geppert. - Sea of Solitude to bez wątpienia najbardziej artystyczny i osobisty projekt, jaki kiedykolwiek wykonałam - przyznała. - Niekiedy ciężko jest wejrzeć tak głęboko w samego siebie, we własne obawy, tęsknoty i gniew, ale jednocześnie wyrażenie tych wszystkich uczuć poprzez sztukę jest czymś dającym największą satysfackję - dodała.

Sea of Solitude ukaże się na początku przyszłego roku na PS4, XOne i PC. Tytuł po raz pierwszy został pokazany pod koniec 2016 roku. Poniżej prezentujemy pierwszy trailer gry.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
pepsi
Redaktor
09/06/2018 21:40
Headbangerr napisał:

Jedyny interesujący punkt konferencji EA.

ja bym na pewno dodał pierwsze informacje o nowych SW. Szkoda jeno, że żadnego teasera na podkręcenie klimatu nie dorzucili.

Headbangerr
Gramowicz
09/06/2018 21:30

Jedyny interesujący punkt konferencji EA.