EA i Jo-Mei Games zapowiadają przygodówkę Sea of Solitude

Małgorzata Trzyna
2016/12/09 16:30

W Sea of Solitude przeniesiemy się do zalanego miasta, by poznać historię dziewczyny imieniem Kay, która przemieniła się w potwora.

EA i Jo-Mei Games zapowiadają przygodówkę Sea of Solitude

Sea of Solitude ukaże się w ramach programu EA Originals, którego celem jest wydawanie wyjątkowych tytułów tworzonych przez niewielkie zespoły. Gra powstaje w niemieckim studiu Jo-Mei Games. Pierwszą grą wydaną w ramach EA Originals było Fe.

W Sea of Solitude prześledzimy losy dziewczyny imieniem Kay, która czuła się koszmarnie samotna i w rezultacie przemieniła się w potwora. Bohaterka postanawia sprawdzić, co się z nią stało. W czasie swych podróży przekona się, że jej największymi wrogami nie są napotykani przeciwnicy, lecz coś znacznie groźniejszego. Historia przedstawiona w grze będzie bardzo ludzka, bardzo osobista, i będzie nieść ze sobą silny przekaz.

GramTV przedstawia:

- Sea of Solitude jest jak dotąd najbardziej artystycznym, osobistym projektem, jaki kiedykolwiek tworzyłam - mówi Cornelia Geppert z Jo-Mei Games. - Czasem zagłębienie się we własne uczucia, takie jak strach, tęsknota czy złość jest ogromnym wyzwaniem, ale jednocześnie pokazanie ludziom tych uczuć przez sztukę sprawia ogromną satysfakcję.

- Opowieść w Sea of Solitude jest ważna i unikatowa. Jest jednocześnie piękna i przerażająca - dodaje Patrick Söderlund z EA. - Gra jest idealnym przykładem, jakiego typu produkcje chcemy pomagać odkryć graczom w programie EA Originals. Nie mogę się doczekać, by wraz z Jo-Mei podzielić się kolejnymi informacjami o Sea of Solitude w nadchodzących miesiącach.

Pierwsze fragmenty rozgrywki oraz screeny znajdziecie poniżej:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!