Nadchodzi Orphan Age - połączenie The Sims z This War of Mine

Małgorzata Trzyna
2018/06/04 14:15
0
0

W grze nie pokierujemy żołnierzami, lecz osieroconymi dziećmi, starającymi się przetrwać w wojennej zawierusze.

Francuska ekipa Black Flag pracuje nad Orphan Age - symulatorem życia, w którym trafiamy do dystopijnego, cyberpunkowego świata, by pokierować osieroconymi dziećmi walczącymi o przetrwanie w niebezpiecznym, nieustannie zmieniającym się mieście. Gdy wokół szaleje wojna, musimy jakoś radzić sobie w ekstremalnych warunkach. Każde dziecko ma własne umiejętności, mocne i słabe strony, obawy i emocje. Będziemy potrzebować każdego z nich. Gra ma być "czymś pomiędzy The Sims a This War of Mine".

GramTV przedstawia:

W czasie rozgrywki będziemy musieli zbudować własną bazę, wytwarzać niezbędne narzędzia, szukać zasobów i starannie nimi zarządzać. Miasto będzie generowane proceduralnie, dzięki czemu każda rozgrywka będzie inna.

Ekipa Black Flag składa się z dwóch osób, które pracują nad grą od 9 lat i powoli zbliżają się do zakończenia prac. Obecnie trwa zbiórka na Kickstarterze na Orphan Age (do końca pozostało 25 dni). Potrzebne jest około 30 tysięcy dolarów. Grę można wypróbować, pobierając demo.

Orphan Age zmierza na PC (Windows), być może ukaże się także na Linux i Mac. Ponieważ podczas rozgrywki wykorzystywana będzie głównie myszka, tytuł ten prawdopodobnie nie trafi na konsole i tablety. Wstępna data premiery to grudzień 2018.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!