News

Borderlands: GOTY szykowane na obecną generację

Patryk Purczyński, 31.05.2018 17:54 0

Zgodnie z dewizą "lepiej późno niż wcale", Borderlands prawdopodobnie trafi na konsole obecnej generacji. Nie wiadomo tylko czy przejdzie lifting.

Koreańska organizacja nadająca grom oznaczenia wiekowe ma w swojej bazie Borderlands: Game of the Year. Nie byłoby w tym nic dziwnego (wszak produkcja Gearbox Software ukazała się w edycji GOTY ukazała się w 2010 roku na pecetach, Xboksie 360 i PlayStation 3) gdyby nie fakt, że zostały jej przypisane platformy PC, PS4 i XOne. Wygląda więc na to, że przebój sprzed blisko dziewięciu lat wreszcie doczeka się premiery na konsolach obecnej generacji.

Nie jest natomiast jasne, czy Borderlands przed tym, jak trafi na PlayStation 4 i Xboksa One, zostanie dostosowane do współczesnych standardów. Poprawa jakości tekstur i wyższa rozdzielczość stanowią standard przy zabiegach polegających na przenoszeniu starszych tytułów na wspomniane konsole. Dopóki jednak Take-Two nie ogłosi tego oficjalnie, szczegóły muszą pozostać w sferze domysłów.

Już wcześniej przedstawiciele Gearbox Software ogłosili, że Borderlands 3 nie zostanie pokazane na E3 2018. Będziemy musieli się zatem zadowolić ewentualnym ogłoszeniem wspomnianej edycji GOTY.

najnowsze

Poznajcie Sigmę, nowego bohatera Overwatch

Przez cały weekend twórcy bawili się wyśmienicie drocząc się ze społecznością graczy Overwatcha, którzy usilnie próbowali odgadnąć, kim będą mogli zagrać w najbliższej przyszłości. Teraz już wiedzą.