The Elder Scrolls Online: Summerset gotowe do zwiedzania

Dawid Guz
2018/05/22 16:30
8
0

Do The Elder Scrolls Online trafił właśnie nowy dodatek pozwalający zwiedzić niedostępną wcześniej wyspę Wysokich Elfów.

Odwiedzając wyspę natrafisz na lochy, potężnych przeciwników i nowe wyzwania grupowe zwane Abyssal Geysers, a także wiele innych zadań i przygód. Jak piszą twórcy:

„Na wyspie Summerset znajdziesz lśniące miasta, dziewiczą pustynię i starożytną kulturę dumnych Wysokich Elfów. Jednak po bliższym przyjrzeniu się odkryjesz wiele niebezpieczeństw: potworne bestie, dawno zapomniane ruiny, starożytnych wrogów i mroczną obecność, która czai się pod powierzchnią legendarnej krainy.”

Dodatek zawiera:

  • Nową strefę do eksploracji – Summerset
  • Epicką opowieść wprowadzająca nowe, a także powracające postacie, takie jak Razum-dar
  • Nową gildię wraz z umiejętnościami - Zakon Psijic
  • Nowy system tworzenia przedmiotów – Biżuteria
  • 12 nowych prób – Cloudrest
  • Nowe przedmioty, style
  • Nowe wierzchowce i domy dla graczy

GramTV przedstawia:

Użytkownicy PC i Maców mogą już testować zawartość dodatku. Gracze na Xbox One i PS4 muszą uzbroić się w cierpliwość i poczekać do piątego czerwca. Za podstawową wersję dodatku Summerset na Steam zapłacimy 120 zł. Cyfrowa edycja kolekcjonerska, która dodatkowo dostarczy nam ekskluzywną zawartość kosztuje 250 zł. W jej skład wejdzie: wierzchowiec Bloodshadow Wraith Steed, zwierzak Fledgling Gryphon, paczka emotek House of Reveries, styl Divine Prosecution i Memento: Psijic Scrying Talisman.

Gdy zakupicie ESO: Summerset, na wyspę Wysokich Elfów możecie dotrzeć na kilka sposobów. Przenieść się do krainy dowolną istniejącą postacią używając kapliczki podróżnej lub stworzyć nową i sprawdzić całkowicie nowy samouczek.

Pełną listę nowej zawartości, a także zmian możecie sprawdzić tutaj

 The Elder Scrolls Online: Summerset gotowe do zwiedzania

Komentarze
8
Fang
Gramowicz
23/05/2018 20:35

"Odwiedzając wyspę natrafisz na lochy, wold bossy..." /emoticons/wink.png" srcset="/emoticons/wink@2x.png 2x" title=";)" width="20" />

Muradin_07
The King of Iron Fist
23/05/2018 11:03
12 godzin temu, Michal256 napisał:

Użytkownicy PC i iOS mogą już testować zawartość dodatku.

iOS? Czy macOS?

iOS to platforma mobilna, a jakoś nie słyszałem jeszcze żeby w ESO dało się grać na telefonie / tablecie...

A faktycznie, masz rację. Trochę z automatu to poszło. Już poprawione /emoticons/wink.png" srcset="/emoticons/wink@2x.png 2x" title=";)" width="20" />

Khalid
Gramowicz
23/05/2018 00:49

Nie wiem o co chodzi, ale soundtrack z Morrowinda zawsze mnie wzrusza :)
Trwa Wczytywanie