News

Paradox Interactive rozważa wydanie sequela Vampire: The Masquerade - Bloodlines

Małgorzata Trzyna, 22.05.2018 13:10 4

Na razie jeszcze nic nie zostało ustalone, ale kolejna gra Vampire to - według szefa Paradox, Freda Westera, "oczywisty wybór".

Vampire The Masquerade - Bloodlines

Podczas PDXCon, szef Paradox, Fred Wester, powiedział w rozmowie z PCGamesN, że obecnie ekipa eksperymentuje z White Wolf. Dodał także, że nie da się natychmiast wystartować z nową marką od zera. Jeśli chce się stworzyć ważną markę, trzeba myśleć o cyklu siedmio-, dziesięcioletnim i gdyby chcieć poświęcić czas marce Vampire, trzeba wiedzieć, jak będzie wyglądać następne dziesięć lat. Jednakże można zgadywać, że nowa odsłona Vampire znajduje się dość wysoko na liście priorytetów Paradoksu, jest to według Westera "oczywisty wybór", chociaż nie można się zająć pracą nad grą natychmiast, gdyż potrzebny jest odpowiedni zespół i pewność, że wszystko będzie zmierzać we właściwym kierunku. Sequel Vampire: The Masquerade - Bloodlines raczej nie byłby Bloodlines 2, lecz "wampirzym RPG-iem".

Paradox już podczas ubiegłorocznego PDXConu wspominał o możliwości stworzenia nowej gry Vampire - gdy nadejdzie właściwy moment. Pozostaje trzymać kciuki za to, by zespół rozpoczął prace nad sequelem.

najnowsze

Poznajcie Sigmę, nowego bohatera Overwatch

Przez cały weekend twórcy bawili się wyśmienicie drocząc się ze społecznością graczy Overwatcha, którzy usilnie próbowali odgadnąć, kim będą mogli zagrać w najbliższej przyszłości. Teraz już wiedzą.