Paradox Interactive rozważa wydanie sequela Vampire: The Masquerade - Bloodlines

Małgorzata Trzyna
2018/05/22 13:10
4
0

Na razie jeszcze nic nie zostało ustalone, ale kolejna gra Vampire to - według szefa Paradox, Freda Westera, "oczywisty wybór".

Paradox Interactive rozważa wydanie sequela Vampire: The Masquerade - Bloodlines

Podczas PDXCon, szef Paradox, Fred Wester, powiedział w rozmowie z PCGamesN, że obecnie ekipa eksperymentuje z White Wolf. Dodał także, że nie da się natychmiast wystartować z nową marką od zera. Jeśli chce się stworzyć ważną markę, trzeba myśleć o cyklu siedmio-, dziesięcioletnim i gdyby chcieć poświęcić czas marce Vampire, trzeba wiedzieć, jak będzie wyglądać następne dziesięć lat. Jednakże można zgadywać, że nowa odsłona Vampire znajduje się dość wysoko na liście priorytetów Paradoksu, jest to według Westera "oczywisty wybór", chociaż nie można się zająć pracą nad grą natychmiast, gdyż potrzebny jest odpowiedni zespół i pewność, że wszystko będzie zmierzać we właściwym kierunku. Sequel Vampire: The Masquerade - Bloodlines raczej nie byłby Bloodlines 2, lecz "wampirzym RPG-iem".

GramTV przedstawia:

Paradox już podczas ubiegłorocznego PDXConu wspominał o możliwości stworzenia nowej gry Vampire - gdy nadejdzie właściwy moment. Pozostaje trzymać kciuki za to, by zespół rozpoczął prace nad sequelem.

Komentarze
4
MisioKGB
Gramowicz
22/05/2018 17:53

Haha zorientowali się, że ten od Nodów zapowiada się kozacko : P

michalz78
Gramowicz
22/05/2018 17:42

gierka zacna milordzie, ale bugi to byl koszmar... tak jak napisal przedmowca tez bym oddal nerke za cos w klimacie krwiopijcow, glownie RPG... poczekam na recki Vampira moze sie skusze... nauczony wypuszczaniem przez developerow zabugowanych crapow poczekam cierpliwie do premiery i zdecyduje :)

Usunięty
Usunięty
22/05/2018 15:23

Vampire: The Masquerade - Bloodlines miał genialny i jak dotychczas niepowtarzalny klimat. Jak to zachowają, a poprawią np. walkę (bo ta akurat była słaba) to szykuje się hit. Mieliby nawet szanse przebić Vampyra, bo tak jak ufam Dontnod, tak o ich kolejną grę się jednak trochę obawiam.
Trwa Wczytywanie