Informacje

Dziś startuje otwarta beta H1Z1: Battle Royale na PlayStation 4

... Małgorzata Trzyna

Na subskrybentów PS Plus, którzy pobiorą H1Z1: Battle Royale, czekają ekskluzywne przedmioty w grze.

Daybreak Games ogłosiło, że pionierska produkcja H1Z1: Battle Royale jest dostępna bezpłatnie na PlayStation 4 - dziś startuje otwarta beta, natomiast jeszcze w tym roku ukaże się pełna wersja. Tytuł ten skierowany jest do miłośników strzelanin i gatunku battle royale, oferuje szybkie mecze, w których gracze szaleńczo walczą o przetrwanie.

Wersja H1Z1 na PlayStation 4 została zaprojektowana od nowa: powiększono arsenał o sześć nowych broni i zmieniono interfejs użytkownika. Dostosowano także sterowanie, kołowa struktura menu broni pozwala szybko przełączać się między bronią palną a granatami, zaś system ekwipunku grab-and-go ułatwia zbieranie sprzętu w biegu.

- H1Z1 zostało przez nas stworzone od nowa na PlayStation 4 tak, by trafiało do fanów strzelanin akcji. Cechuje się szybkim tempem, intuicyjnością, a 15-minutowe mecze przekładają się na pełne rozrywki, intensywne sesje - powiedział Terrence Ye, producent H1Z1. - Podczas zamkniętej bety dotarły do nasz fantastyczne, pozytywne reakcje na proponowaną przez nas formę rozgrywki i jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że wszyscy gracze korzystający z platformy PlayStation 4 będą nareszcie mogli doświadczyć intensywnej akcji H1Z1: Battle Royale dzięki początkowi otwartych testów beta.

Twórcy zadbali o nowy system progresji broni, by gracze angażowali się mocniej i rywalizowali o często pojawiające się zrzuty, gdzie z czasem pojawia się coraz cenniejszy sprzęt. Zrzuty to podstawowa metoda zdobywania najlepszej broni i przedmiotów, toteż gracze muszą decydować, czy stanąć do walki i próbować zgarnąć je dla siebie, czy raczej poszukać ukrytych na mapie skrzynek zawierających sprzęt na podobnym poziomie, kierując się wskazówkami słyszanymi przez radio i wyłapując specjalny sygnał, gdy znajdą się wystarczająco blisko.

Osoby biorące udział w otwartej becie H1Z1: Battle Royale mogą sięgnąć po trzy specjalne pakiety: Startowy (4,37 EUR), Standardowy (16,62 EUR) i Deluxe (40,83 EUR). Na subskrybentów PlayStation Plus czeka także jeden darmowy pakiet, zawierający dwa przedmioty z oferty dostępnej w skrzynkach Nemesis Crate: taktyczny pancerz oraz plecak odkrywcy. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie gry: h1z1.com/PlayStation4.

Dziś startuje otwarta beta H1Z1: Battle Royale na PlayStation 4 - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?