Informacje

To już pewne - prezentacja Battlefielda V za tydzień

...

Krążące po sieci plotki o Battlefieldzie V znajdują potwierdzenie na Twitterze jednego z pracowników EA DICE i... nie tylko jego.

To już pewne - prezentacja Battlefielda V za tydzień - obrazek 1

- Plotki są prawdziwe (plotki, które sam zacząłem, no ale...). Poprowadzę prezentację na żywo z ogłoszenia Battlefielda w środę, 23 maja - napisał na Twitterze aktor i komik Trevor Noah, potwierdzając tym samym nieoficjalne doniesienia, o których wspominaliśmy na naszych łamach przed kilkoma dniami. Krótko napomknął o tym również jeden z pracowników EA DICE, Randy Evans. "23 maja. Lepiej tam bądźcie" - napisał, dodając hashtag #Battlefield.

Co więcej, we wpisie obu panów znajduje się rzymska "piątka", czyli po prostu V, co sugeruje, że Electronic Arts w kolejnej odsłonie Battlefielda nie zrezygnuje z numeracji na rzecz coraz modniejszych w ostatnich latach rozbudowanych podtytułów (ewentualnie połączy te dwie rzeczy). Szczegółów dowiemy się już za tydzień. Być może twórcy odniosą się wówczas do plotek dotyczących obecności w grze trybu battle royale.

[Aktualizacja] Informację potwierdzono już także na oficjalnej stronie Battlefielda. Pewne jest, że gra będzie zatytułowana Battlefield V.

To już pewne - prezentacja Battlefielda V za tydzień - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?