Earthlock, gra inspirowana japońskimi RPG-ami, otrzymała demo na Steam

Małgorzata Trzyna
2018/04/25 13:18
0
0

Demo pozwala spędzić dwie godziny na planecie Umbra, która przestała się obracać tysiące cykli wcześniej.

Snowcastle Games ogłosiło, że gracze PC/Mac mogą pobrać ze Steam demo Eartlock - gry inspirowanej japońskimi RPG-ami z końcówki lat 90. Demo pozwala na dwugodzinną zabawę na planecie Umbra, która przestała się obracać tysiące cykli wcześniej. W grze kierujemy drużyną niezwykłych bohaterów i staramy się uratować wujka Amona przed pradawnym kultem, ale wkrótce okaże się, że musimy wykonać jeszcze ważniejsze zadanie. Walki oparte są na turach. Choć oprawa graficzna jest kolorowa i kreskówkowa, nie oznacza to, że gra jest łatwa.

- Od chwili wydania gry na Steam, pojawiło się mnóstwo próśb od społeczności skupionej wokół przygodowych RPG-ów o udostępnienie demo Earthlock - powiedział Bendik Stang, szef Snowcastle Games. - Wszystkie postępy poczynione w demie podczas dwugodzinnej rozgrywki zostaną automatycznie przeniesione do pełnej wersji gry, jeśli zdecydujecie się na zakup. Zabawę będzie można podjąć od momentu, w którym zakończyliście demo.

GramTV przedstawia:

W demie można pokierować 6 bohaterami (na początku mamy Ive i jej psa, Taikę, później dołącza Amon i inne postacie), z czego każdy posiada unikatowe umiejętności.

W Earthlock twórcy zachowali najlepsze elementy z Earthlock: Festival of Magic i dodali szereg nowości: możliwość wytwarzania broni i wyposażenia, nowe umiejętności, zadania poboczne, scenki, stworzenia, NPC, możliwość sadzenia drzewek i sprowadzania kociaków i innych uroczych stworzeń, mapy skarbów, możliwość sprzedawania i kupowania przedmiotów, nowe animacje i mnóstwo poprawek.

Earthlock, gra inspirowana japońskimi RPG-ami, otrzymała demo na Steam

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!