Earthlock: Festival of Magic jedną z gier we wrześniowej ofercie Games With Gold

Małgorzata Trzyna
2016/08/20 16:30
2
0

1 września na PC i Xboksa One trafi Earthlock: Festival of Magic - z okazji zbliżającej się premiery twórcy udostępnili nowy zwiastun.

Earthlock: Festival of Magic zostało sfinansowane na Kickstarterze w kwietniu 2014 roku. Po niemal 2,5 roku oczekiwania, gra doczeka się wreszcie premiery, zaplanowanej na 1 września 2016. Produkcja trafi najpierw na Xboksa One i PC/Mac (możliwe, że także na Linuksa). Wersje na PS4 i Wii U mają ukazać się nieco później.

GramTV przedstawia:

Subskrybenci Games with Gold będą mogli pobrać grę bezpłatnie przez miesiąc. W ten sposób studio Snowcastle Games trafi z Earthlock: Festival of Magic do wielu graczy, którzy słyszeli o grze mało lub praktycznie nic, co zwiększy jej szanse na zdobycie popularności. Zespół ma już w planach dwie kolejne odsłony Earthlock. Osoby, które opłacają abonament Gold i wsparły projekt na Kickstarterze, będą mogły oddać swój klucz komuś w prezencie albo skorzystać z klucza na inną platformę.

W Earthlock: Festival of Magic trafiamy na piękną, choć dość nieprzyjazną planetę Umbra, która przestała się obracać tysiące cykli wstecz. Gracze kierują Amonem, który wraz z kilkoma nietypowymi towarzyszami próbują ocalić ten świat i pokonać zło, przemierzając zarówno lokacje znajdujące się po stronie, gdzie panuje wieczny dzień, jak i zapuszczając się na stronę wiecznej nocy. Gra jest RPG-iem opartym na turach, w którym musimy wykorzystać zarówno umiejętności taktycznego planowania, jak i wytwarzać amunicję i różnego typu materiały, zbierać rośliny czy rozwijać umiejętności bohaterów według własnego uznania.

Komentarze
2
Usunięty
Usunięty
21/08/2016 20:38

Wygląda... Sympatycznie. Fakt, wolałbym jakiś mocniejszy tytuł, ale to dobry pomysł na zwiększenie popularności gry.

Usunięty
Usunięty
21/08/2016 15:48

o tytule słyszę po raz pierwszy - chętnie wypróbuje gierkę we wrzesniu :-)