Games with Gold we wrześniu pod znakiem Forzy Horizon oraz Mirror's Edge

Paweł Pochowski
2016/08/25 09:30
3
0

Microsoft ujawnił plan dotyczący wrześniowego Games with Gold. W rolach głównych występują dwie gry z Xboksa 360 objęte wsteczną kompatybilnością.

Games with Gold we wrześniu pod znakiem Forzy Horizon oraz Mirror's Edge

Przypominam, że tradycyjnie już w ramach Games with Gold debiutują cztery gry miesięcznie - dwie z nich dostępne są na Xbox One, dwie natomiast dostępne są na Xbox 360 oraz Xbox One w ramach wstecznej kompatybilności. Co do tych dwóch pierwszych, to tym razem gracze będą mogli zagrać w Assassin’s Creed Chronicles: China oraz debiutujące cRPG Earthlock: Festival of Magic, o którym wiedzieliśmy już wcześniej.

Darmowe gry na Xbox 360 udostępnione także na nowszej konsoli to natomiast dwa starsze hity w postaci Forzy Horizon oraz Mirror's Edge. Co do wyścigówki od Turn 10 jestem pewien, że znajdą się na nią chętni - w końcu gra dotychczas była dostępna tylko na Xboksa 360, tuż przed debiutem trzeciej części serii pewnie sporo graczy chętnie ją sobie przypomni. Osobiście mam natomiast mieszane uczucia co do Mirror's Edge - przez ostatnie lata tytuł był przeceniany tyle razy, że pewnie mają go już wszyscy nawet średnio zainteresowani, a sprawy nie polepsza fakt, że nowa część była w sumie średnia.

GramTV przedstawia:

A oto i szczegółowa rozpiska dostępnych tytułów:

  • Earthlock: Festival of Magic – gra dostępna pomiędzy 1-30 września na konsoli Xbox One
  • Assassin’s Creed Chronicles: China – gra dostępna pomiędzy 16 września - 15 października na konsoli Xbox One
  • Forza Horizon – gra dostępna pomiędzy 1-15 września na konsoli Xbox 360 (gra dostępna we wstecznej kompatybilności na Xbox One)
  • Mirror’s Edge – gra dostępna pomiędzy 16-30 września na konsoli Xbox 360 (gra dostępna we wstecznej kompatybilności na Xbox One)

Komentarze
3
Usunięty
Usunięty
26/08/2016 08:23

dali horizon, a za miesiąc horizon 3 premieratak było z Tomb Raiderem też,czy w następnych miesiącach możemy się spodziewać w takim razie Dead Rising 2 ? :)

Tom_pl
Gramowicz
25/08/2016 21:24

Oj przyda się Forza Horizon na XBOX ONE :)

Usunięty
Usunięty
25/08/2016 19:06

Moim zdaniem nie przebija sierpnia, ale nadal jest bardzo dobrze. Horizon nareszcie będę miał okazję ukończyć, tak jak ME.