Symulator II wojny światowej Post Scriptum ukaże się jeszcze w tym roku, testy rozpoczną się w maju

Małgorzata Trzyna
2018/04/21 17:25
0
0

Grę będzie można wypróbować podczas majowych weekendów.

Periscope Games i Offworld Industries (mające na swym koncie Squad) ogłosili, że już w maju będzie można wypróbować symulator II wojny światowej Post Scriptum. Testy będą przeprowadzane w weekendy (nie wyznaczono jeszcze dokładnych dat), a udział w nich wezmą gracze, którzy złożą zamówienie przed premierą.

GramTV przedstawia:

W Post Scriptum nacisk został położony na zgodność z realiami historycznymi - wszystkie lokacje odtworzono na podstawie danych archiwalnych, starannie odwzorowano broń, pojazdy itp. Gracze mogą liczyć na bitwy na wielką skalę (na początku 40v40, docelowo 50v50), intensywne walki wymagające komunikacji i współpracy zespołowej oraz stromą krzywą uczenia. W grze przeżyjemy na nowo zdarzenia Operacji Market Garden, poruszając się w holenderskich miasteczkach i na otwartych terenach. Podczas rozgrywki będziemy mogli wybierać, czy walczyć po stronie brytyjskiej (Airborne Division, XXX Corps), czy niemieckiej (Wehrmacht, Waffen SS). W grze znajdzie się 40 typów broni do wyboru i 50 pojazdów oraz 5 map o łącznej powierzchni 140 kilometrów kwadratowych.

Prace nad Post Scriptum rozpoczęły się w marcu 2016. W dniu udostępnienia gry będą dostępne dwa tryby, w których zostaną wyznaczone cele do zrealizowania, a także tryb sandbox, gdzie gracze będą mogli tworzyć własne scenariusze. Pole do popisu będą mieli również twórcy modyfikacji.

Symulator II wojny światowej Post Scriptum ukaże się jeszcze w tym roku, testy rozpoczną się w maju

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!