Strzelanka Squad do wypróbowania bezpłatnie w najbliższy weekend

Małgorzata Trzyna
2017/04/03 15:40
3
0

Z okazji dodania do gry nowej mapy Al Basrah, pozwalającej walczyć w mieście.

Strzelanka Squad do wypróbowania bezpłatnie w najbliższy weekend

W ubiegłym roku w ramach Early Access ukazała się strzelanka Squad. W listopadzie mieliśmy po raz pierwszy okazję wypróbować ją bezpłatnie przez kilka dni. Wkrótce nadarzy się kolejna taka okazja - od 6 kwietnia, około godziny 19:00 będzie można znów wcielić się w amerykańskich żołnierzy lub rebeliantów i polować na siebie wzajemnie przez cały weekend.

GramTV przedstawia:

Twórcy pracują nad wersją Alpha 10, ale chcą też dodać więcej zawartości i przyciągnąć do gry większą liczbę osób. Ekipa Offworld Industries udostępnia nową mapę Al Basrah, czyli miasto z nawet sześciopiętrowymi budynkami, do których można swobodnie wchodzić. Setki okien sprawią, że nigdy nie będziemy mieć pewności, gdzie pojawi się przeciwnik. Mapę Al Basrah prezentuje poniższy zwiastun:

Komentarze
3
Usunięty
Usunięty
03/04/2017 21:56

Oprócz tego co napisał Pan Bezu chciałbym, by w tekście znalazła się informacja o obniżce -50% na czas trwania darmowego weekendu i jeden dzień dłużej.

Usunięty
Usunięty
03/04/2017 21:31

Dobrze mówi pan z góry :)

A można byłoby napisać do kiedy ten free weekend a nie zostawiać nie wiadomej.

Dziękuję za uwagę. :)

Usunięty
Usunięty
03/04/2017 21:23

Szanowna Pani redaktor! Squad nie ukazał się w ubiegłym roku tylko 15 grudnia 2015 na platformie Steam.  "...będzie można znów wcielić się w amerykańskich żołnierzy lub rebeliantów i polować na siebie wzajemnie przez cały weekend." ^To znaczne spłycenie, gdyż Squad oferuje 4 frakcje: Armię USA, Rosyjskie Siły Lądowe, Bliskowschodnich powstańców oraz wschodnioeuropejską partyzantkę. Pozdrawiam! Antol
Trwa Wczytywanie