Informacje

303 Squadron: Battle of Britain - polska gra o Dywizjonie 303 zaliczy poślizg

... Katarzyna Dąbkowska

Gra trafi do programu wczesnego dostępu w serisie Steam nieco później niż pierwotnie zapowiadano.

303 Squadron: Battle of Britain - polska gra o Dywizjonie 303 zaliczy poślizg - obrazek 1

Jeśli z niecierpliwością wyczekujecie premiery 303 Squadron: Battle of Britain, musimy was zasmucić. Gra zaliczy opóźnienie. Produkcja miała trafić do programu wczesnego dostępu w serwisie Steam w połowie kwietnia, jednak ostatecznie premiera w Early Access zapowiedziana została na 8 maja. Oto co możemy przeczytać w oficjalnym oświadczeniu twórców:

Ze względów formalnych związanych z rozwojem naszej gry i dywersyfikacją kanałów dystrybucji 303 Squadron: Battle of Britain, postanowiliśmy poświęcić więcej czasu i uwagi na dopracowanie każdego najmniejszego szczegółu. Wiemy, że czekaliście na możliwość wzbicia się w powietrze zbyt długo, ale wierzymy również, że kiedy tylko znajdziecie się na niebie będziecie w stanie skierować całą zgromadzoną energię do walki i zniszczyć wrogów, podobnie jak prawdziwi bohaterowie Bitwy o Anglię!

303 Squadron: Battle of Britain będzie opowiadało historię legendarnego Dywizjonu 303. Gracz będzie mógł podczas rozgrywki wziąć udział w powietrznych walkach. Oprócz tego będzie mógł zająć się serwisowaniem maszyn znajdujących się na ziemi. Pojawią się także odniesienia do wydarzeń historycznych z czasów II wojny światowej.

303 Squadron: Battle of Britain - polska gra o Dywizjonie 303 zaliczy poślizg - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?