Pełna wersja 303 Squadron: Battle of Britain zadebiutuje już w piątek

Małgorzata Trzyna
2018/08/29 16:49
1
0

Gra jest symulatorem walk powietrznych z modułem mechanika samolotowego.

Pełna wersja 303 Squadron: Battle of Britain zadebiutuje już w piątek

Już wkrótce nastąpi koniec fazy Early Access dla 303 Squadron: Battle of Britain - premierę pełnej wersji zaplanowano na piątek, 31 sierpnia 2018. Gra będzie dostępna nie tylko na rozmaitych platformach dystrybucji cyfrowej, ale też w wersji pudełkowej na terenie Polski i Czech, dystrybuowanej przez firmę Cenega.

303 Squadron: Battle of Britain jest symulatorem walk powietrznych z modułem mechanika samolotowego, oferuje także możliwość eksploatacji bazy RAF Northolt. Twórcy bazowali na prawdziwych wydarzeniach i dołożyli starań, by odtworzyć faktyczny przebieg zdarzeń podczas Bitwy o Anglię.

GramTV przedstawia:

- Wysoko cenimy sobie uwagi i komentarze od graczy, które pozwalają nam skupić się na odpowiednim ukierunkowaniu rozwoju produkcji. Od czasu udostępnienia 303 Squadron: Battle of Britain sporo rzeczy zostało dodanych i teraz możemy oddać w ręce społeczności grę prezentującą ciekawą historię, dobrą jakość rozrywki i emocjonujące wyzwania, które mamy nadzieję, pochłoną graczy na długie godziny powiedział Bartosz Rakowski, założyciel Atomic Jelly, studia odpowiedzialnego za produkcję.

- Widzieliśmy potencjał produkcji 303 Squadron: Battle of Britain już na jej inicjalnym etapie, jednak sukces kampanii Kickstarter, a także pozytywnyodbiór zarówno mediów gamingowych na całym świecie, jak i społeczności graczy, utwierdził nas w przekonaniu, że skupienie się na jej dopracowaniu będzie kluczowe. Dlatego też cieszymy się, iż po owocnym czasie dopracowania wersji Early Access możemy zaproponować naszym graczom unikalną produkcję podkreslił Mateusz Wcześniak, prezes zarządu Movie Games.

W pełnej wersji gry możemy liczyć na emocjonujące zmagania na mapach z systemem zmiennej pogody, dodatkowe interakcje na lotnisku zapewniające dodatkowe zajęcia i wzbogacające warstwę fabularną oraz bardziej rozbudowane animacje i nowe voiceovery bohaterów. Dodano także kultowy myśliwiec SupermarineSpitfire, wraz z rozbudowanym trybem mechanika, w którym można będzie modyfikować jego parametry bojowe, instalując ulepszone części. Ukończenie gry to nie koniec zabawy: gracze będą mogli tworzyć własne misje bojowe i określać warunki. Gra będzie dostępna w siedmiu językach, w tym polskim.

Komentarze
1
Socjo
Gramowicz
30/08/2018 16:34

Jak to jest symulator to czym jest Il-2 Sturmovik?