Felieton

Zobacz minutowy gameplay ze skasowanej gry Prey 2 od Human Head Studios

LM, 30 marca 2018 21:01 7

Tytuł zupełnie odszedł od pierwotnej koncepcji, a po zmianie ekipy deweloperów na studio Arkane, został ukończony i ukazał się w 2017 roku.

Andrew Borman podzielił się za pośrednictwem Twittera krótkim zapisem rozgrywki ze skasowanej gry Prey 2, nad którą pracowało studio Human Head. Załączony do wiadomości materiał wideo uchwycono na prototypowej wersji rzeczonego tytułu. Ten jak wiadomo, nigdy nie ujrzał światła dziennego, bo po początkowych problemach deweloperów przyszła kolej na szereg nieprawidłowości na linii Human Head Studios – ZeniMax, a ostatecznie produkcją tytułu zajęło się znane z serii Dishonored studio Arkane. Projekt teg ostatniego udało się sfinalizować i w maju 2017 roku na rynku zadebiutowała gra Prey, której założenia znacznie różnią się od tego, co zobaczycie na opublikowanym gameplayu.

Prey 2 miał być pierwszoosobową strzelanką z otwartym światem. W toku rozgrywki mieliśmy wcielić się w łowcę nagród, który z wykorzystaniem bogatego arsenału broni miał polować na kolejne cele. W rozgrywce miały nam pomóc rozmaite gadżety, a całość obok systemu starć z przeciwnikami miała zaoferować także system wyborów moralnych.

The Church in the Darkness jak Far Cry 5 - mamy nowy zwiastun
Inno3D zaprezentowało kartę grafiki iChill GeForce RTX 2080 Ti Frostbite
Vane – intrygująca przygodówka zadebiutuje na PlayStation 4 w połowie stycznia
The Walking Dead: The Final Season – trzeci epizod z datą premiery
najnowsze