Informacje

The Sims Mobile debiutuje na urządzeniach z iOS i Androidem, zobacz zwiastun

... Małgorzata Trzyna

Gra jest dostępna do pobrania za darmo, w polskiej wersji językowej.

Electronic Arts ogłosiło, że najnowsza gra mobilna studia Maxis - The Sims Mobile - jest już dostępna do pobrania na urządzenia z systemami Android i iOS. W The Sims Mobile gracze mogą kształtować życie swych Simów z pomocą telefonów i tabletów - nadawać im unikatowe cechy, rozwijać ich związki, wpływać na ich kariery, hobby i nie tylko. Podczas zabawy Simowie i ich twórcy mogą wchodzić w interakcje z Simami innych graczy na imprezach lub w mieście oraz rozdawać im naklejki, wyrażając uznanie dla ich uroku czy wyjątkowości. Na tych, którzy spróbują nawiązać romantyczne relacje z innymi Simami, czekają specjalne nagrody. Zdołasz skraść komuś całusa, a może opracujesz nowatorski przepis? Zakładając rodziny, Simowie będą wytyczać szlak przyszłym pokoleniom i przekazywać im pamiątki korzystnie wpływające na przebieg rozgrywki.

- Znacząco poprawiliśmy jakość grafiki i realność odwzorowanego świata, zarówno w przypadku Simów, jak i otoczenia - podkreślił Brandon Gill, dyrektor kreatywny The Sims Mobile. - Tworzenie niezwykłych, w pełni spersonalizowanych Simów, budowanie dla nich wymarzonych domów i rozwijanie różnych ścieżek kariery zawsze było znakiem rozpoznawczym serii The Sims. W The Sims Mobile oddajemy w ręce graczy wszystko to, co tak sobie cenią w serii, w usprawnionej wersji – ze szczegółowymi opcjami personalizacji w trybach budowania i Stwórz Sima. Kilka minut zabawy wystarczy, by odkryć, że nowe, wciągające historie i opcje interakcji towarzyskich w The Sims Mobile to jedyne w swoim rodzaju połączenie ciekawej rozgrywki z możliwościami, jakie oferują media społecznościowe.

Gra pozwala na wspólną zabawę ze znajomymi. Gdy już stworzymy swych niepowtarzalnych Simów, zbudujemy im wymarzony dom, wyposażymy go i udekorujemy, możemy zaprosić zaprzyjaźnionych Simów, by pochwalić się swoimi czterema kątami, albo odwiedzać domy innych i brać udział w imprezach.

The Sims Mobile debiutuje na urządzeniach z iOS i Androidem, zobacz zwiastun - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?