News

Nowy Battlefield otrzyma losowo generowane misje do gry w kooperacji

LM, 07.03.2018 10:06 1

Kolejne przecieki dotyczące tegorocznej odsłony popularnej serii strzelanek.

Kilka dni temu informowaliśmy o pogłoskach, według których najnowsza odsłona serii Battlefield przeniesie nas w realia II wojny światowej. Odpowiedzialny za wspomniane doniesienia serwis VentureBeat uraczył nas kolejną dawką niepotwierdzonych, aczkolwiek pochodzących rzekomo z pewnego źródła informacji.

Zgodnie z nimi nowy Battlefield, który może trafić na rynek jako Battlefield V, zaoferuje losowo generowane misje w trybie Podboju, które będziemy mogli ukończyć w kooperacji ze znajomymi lub sojusznikami dobranymi przez wewnętrzny system gry. Te pozwolą wykorzystać szereg nowych pomysłów w mechanice rozgrywki i chociaż na razie jeszcze ich nie znamy, to całość brzmi interesująco. VentureBeat poinformowało przy okazji, że kampania fabularna w Battlefield V oferuje podobną strukturę do tej z gry Battlefield 1, czyli krótkie, luźno powiązane ze sobą epizody, które pozwolą znaleźć się po obu stronach konfliktu. Obok tego w grze znajdzie się możliwość prowadzenia ostrzału w pozycji leżącej.

Wszystkie te doniesienia należy traktować z dużą rezerwą do czasu oficjalnego komunikatu wydawcy. Przypomnijmy, że zgodnie z zapowiedzią firmy Electronic Arts tegoroczny Battlefield pojawi się na targach E3 w Los Angeles (12-15.06), ale jego zapowiedź może nastąpić jeszcze przed wspomnianą imprezą.

najnowsze