Felieton

Battlefield V - II wojna światowa w grze coraz bardziej prawdopodobna

Katarzyna Dąbkowska, 02 marca 2018 17:32 7

Produkcja ma zadebiutować jeszcze w tym roku.

O tym, że Battlefield V zadebiutuje jeszcze w tym roku wiemy z plotek od dawna. Pojawiały się również nieoficjalne informacje na temat umiejscowienia nowej części w czasie. Mówi się, że kolejna odsłona będzie rozgrywała się podczas II wojny światowej. Nowy raport VentureBeat zdaje się potwierdzać te wieści.

Powołując się na informacje pochodzące z wewnętrznego źródła VentureBeat pisze, że Battlefield V ma rozgrywać się w realiach II wojny światowej. Dokładnego umiejscowienia akcji jednak nie podano. Chcąc potwierdzić doniesienia serwis opublikował dodatkowo zrzut ekranu mający być podobno ekranem startowym dla wczesnej wersji gry.

Przed zapowiedzią gry wszystkie informacje należy traktować z przymrużeniem oka. W tym przypadku jednak już wcześniej dochodziło do niewielkich wycieków takich jak chociażby modele broni pojawiające się na profilu jednego z grafików odpowiedzialnych za produkcje DICE. VentureBeat podaje również do wiadomości, że plotki o Bad Company 3 są wyssane z palca. Aktualnie EA nie planuje kontynuacji, ale trzyma markę po to, by ewentualnie w przyszłości móc z niej ponownie skorzystać.

Już dzisiaj kupicie skórki w Battlefield V za realną walutę
Battlefield V – aktualizacja z poprawkami dla trybu Firestorm jeszcze dzisiaj na serwerach
Nvidia z najnowszą wersją sterownika Game Ready dla Sekiro: Shadows Die Twice
Battlefield V - EA ujawnia plany na kolejne miesiące
najnowsze