Informacje

Twórcy Warframe prezentują Wenus

... Małgorzata Trzyna

Wenus, jako bardzo gorąca planeta, będzie wymagać specjalnych metod chłodzenia.

Warframe istnieje już od 5 lat. Digital Extremes postanowiło uczcić okazję i przygotowało transmisję, na której pokazało nowe, otwarte obszary na Wenus, gdzie kontrolę sprawuje Corpus. Temperatura na planecie jest regulowana z pomocą chłodzących lodowców formowanych wysoko nad jej powierzchnią, które następnie spadają na ziemię. Stopione chłodziwo jest wsysane przez specjalne wieże. Podziemna siła robocza, Solaris United, zajmuje się oczyszczaniem tej substancji.

Jeszcze nie wiadomo dokładnie, jak system ten będzie wpływał na rozgrywkę, ale pojawią się burze śnieżne, oddzielające poszczególne poziomy. Zabraknie cyklu dnia i nocy, gdyż słońce po prostu będzie nieustannie krążyć nad horyzontem.

Na nowych obszarach zobaczymy bardzo interesujące formy w terenie, zróżnicowane doliny i punkty widokowe. Nie zabraknie, oczywiście, baz Corpusu. Twórcy pracują też nad sposobem efektywnego przetwarzania terenu, by gracze mogli cieszyć się szczegółami, a jednocześnie by całość nie zajmowała zbyt wiele miejsca w pamięci i nie ucierpiała wydajność. Na załączonym wideo, mniej więcej w 50:00 minucie, można zobaczyć rozmaite szkice koncepcyjne.

Twórcy Warframe prezentują Wenus - obrazek 1

Twórcy Warframe prezentują Wenus - obrazek 2

Twórcy Warframe prezentują Wenus - obrazek 3

Najnowsze
Lubisz nas?