Informacje

Czas naostrzyć kilofy - Deep Rock Galactic ukaże się wkrótce w ramach Early Access

... Małgorzata Trzyna

Gra ukaże się we Wczesnym Dostępie na Steam i w Xbox Game Preview na Xboksie One pod koniec lutego.

Coffee Stain Publishing i Ghost Ship Games zwołują krasnoludy z całego świata - już 28 lutego 2018 w Early Access / Xbox Game Preview ukaże się Deep Rock Galactic, w którym naszym zadaniem będzie wyruszyć na najniebezpieczniejszą planetę, jaka kiedykolwiek została odkryta: Hoxxes IV. Tam właśnie zapuścimy się do proceduralnie generowanych jaskiń, by rozpocząć wydobywanie cennych klejnotów i metali. Równocześnie musimy starać się przeżyć ataki nacierających obcych. Kluczem do sukcesu będzie kooperacja w trzyosobowych grupach. W grze możemy wybierać spośród czterech klas krasnoludzkich górników: Driller, Engineer, Scout i Gunner, z czego każdy ma własny zestaw umiejętności i wyposażenia.

- W Deep Rock Galactic chcieliśmy stworzyć prawdziwie kooperacyjną grę, gdzie współpraca ma naprawdę znaczenie. Łączymy tradycyjny, kooperacyjny shooter z całym dobrodziejstwem ogromnych, proceduralnie generowanych poziomów, eksploracją, wydobywaniem surowców i osobowościami krasnoludów rodem z fantasy, lecz umieszczonych w realiach science fiction - powiedział Mikkel Martin Pedersen, reżyser i współzałożyciel Ghost Ship Games.

Zamknięte alfa-testy Deep Rock Galactic rozpoczęły się na Steamie w grudniu 2016. Jak dotąd grę testowało ponad 10 000 graczy. Gra była prezentowana na ubiegłorocznych targach E3.

Czas naostrzyć kilofy - Deep Rock Galactic ukaże się wkrótce w ramach Early Access - obrazek 1

Najnowsze

Warface - szybki sukces na PS4

0
Patryk Purczyński

W ubiegłym tygodniu strzelanka Warface stała się dostępna na PS4. Mimo, że gra ma już swoje lata, nie umknęła uwadze właścicieli konsoli Sony.

Czytaj dalej 
Lubisz nas?