Informacje

Let It Die z 4 milionami pobrań

... Katarzyna Dąbkowska

Produkcja jest dostępna wyłącznie na konsolach PlayStation 4.

Let It Die z 4 milionami pobrań - obrazek 1

Let It Die to gra free2play, która trafiła na PlayStation 4 w grudniu 2016 roku. W maju minionego roku pisaliśmy, że na pobranie gry skusiło się łącznie 3 miliony posiadaczy wspomnianych konsol. Teraz wydawca gry ma kolejną dobrą wiadomość – liczba pobrań przekroczyła właśnie 4 miliony.

GungHo Online Entertainment nie potwierdziło jednak, ilu użytkowników jest wciąż aktywnych. Podało jedynie liczbę pobrań bez wdawania się w szczegóły. W związku z pozytywnymi informacjami o sukcesie postanowił wypowiedzieć się CEO firmy, Kazuki Mirishita:

– Bardzo się cieszę, że zdołaliśmy dobić do 4 milionów pobrań. Będziemy wciąż dodawać nową zawartość do gry, aby gracze mogli się cieszyć Let It Die jeszcze wiele lat.

Let It Die pozwala nam na przejęcie kontroli nad stworzonym przez nas bohaterem i wzięcie udziału w brutalnych walkach. Na początku gry mamy niespecjalnie pokaźny arsenał, jednak wraz z postępem rozgrywki uzbrajamy się w coraz mocniejszą broń, która pozwala nam na znacznie większą rozwałkę. Więcej o grze przeczytacie w recenzji Adama Berlika .

Let It Die z 4 milionami pobrań - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?