Informacje

Let It Die pobrane ponad milion razy, twórcy pytają fanów, co chcieliby zobaczyć w grze

... Małgorzata Trzyna

W ramach świętowania sukcesu, twórcy rozdadzą darmowe Death Metal osobom, które będą logować się codziennie od 6 do 8 stycznia.

Let It Die pobrane ponad milion razy, twórcy pytają fanów, co chcieliby zobaczyć w grze - obrazek 1

Let It Die, gra free-to-play cechująca się - jak podkreślił Adam w recenzji - bardzo satysfakcjonującą walką, trafiło na PS4 na początku grudnia 2016. Od tego czasu tytuł ten został pobrany ponad milion razy w Europie i Ameryce Północnej. Z tej okazji twórcy postanowili nagrodzić graczy, rozdając codziennie, od 6 do 8 stycznia, darmowe Death Metal tym, którzy zalogują się do gry.

Wydawca - GungHo Online Entertainment - postanowił również zapytać fanów na Reddicie, co chcieliby zmienić w grze. Nie chodzi tu o błędy, jakie należy poprawić, lecz rozmaite funkcje (np. kompatybilność ze Spotify i YouTube), więcej przedmiotów na które można wydać Death Metal, przedmioty wpływające wyłącznie na wygląd, zwierzaki, więcej modeli postaci itd.

Grasshopper Manufacture aktualnie pracuje nad takimi elementami, jak usunięcie limitu poziomów, dodatkowe etapy, nowi przeciwnicy specjalni, nowe rodzaje broni, dodatkowe metody/poprawienie sortowania i skrócenie czasu ładowania.

Let It Die pobrane ponad milion razy, twórcy pytają fanów, co chcieliby zobaczyć w grze - obrazek 2